Uroczystości

ORGANIZUJEMY: wesela, komunie, chrzciny, imprezy firmowe, bankiety, imprezy okolicznościowe, grille, imprezy plenerowe.

Nasze główne zalety:
* profesjonalna i miła obsługa
* eleganckie, ciepłe i klimatyzowane wnętrza
* teren zielony z ogródkiem zabaw i miejscem na grilla
* dogodna lokalizacja
* duży strzeżony parking


Ślub i wesele to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu. Pozwólcie nam Państwo dzielić radość tego wyjątkowego dnia, umożliwiając nam na organizację niezapomnianego przyjęcia weselnego w Naszym Zajeżdzie.Gwarantujemy wyjątkową atmosferę i oprawę.Z przyjemnością dostosujemy się do Państwa życzeń, gustu oraz możliwości budżetowych. Przygotujemy wesele, którego niezapomniany klimat i ciepło, będą mile wspominane przez Państwa i Waszych Gości jeszcze przez wiele lat. Przyjęcia weselne organizujemy na Sali gościnnej i sali tanecznej ,które są w stanie ugościć nawet do 150 osób. Dla Gości przewidzieliśmy noclegi w przytulnych pokojach . Gwarantujemy też wspaniała zabawę na świeżym powietrzu i możliwość zorganizowania ślubu w pięknej scenerii naszego pleneru.

Wszystko - począwszy od wystroju sali, przez weselne menu, na obsłudze wydarzenia kończąc -będzie idealne. Tak aby Państwa myśli zajmowała jedynie weselna zabawa, zaproszeni Goście i przyjmowanie gratulacji, ponieważ to my zadbamy o resztę. Istnieje także możliwość dowolnej aranżacji sal w zależności od Państwa potrzeb.

Nasza oferta skierowana jest do wymagających Klientów, dla których styl, klasa i dobry gust mają pierwszorzędne znaczenie. W tym dniu wszystko ma znaczenie, dekoracja stołów, oprawa sali i doskonałe jedzenie. My to zapewnimy! Państwo zyskacie wesele, którego niezapomniany klimat i ciepło, będą mile wspominane przez Państwa i Waszych Gości jeszcze przez wiele lat.






Więcej zdjęć lokalu w GALERII